3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı
İskele

3 Yıl %8 Kira Garantisi ve Anahtar Teslime Kadar %6 CashBack Fırsatı

Projemiz İskele Boğaz içi bölgesindedir. Dubai tarzına sahip Otel konseptli projemiz, Adanın 5 yıl boyunca gelir garantisi sunan tek projesidir. 

Projemizde İnşaat süresi bitene kadar %6 Cashback (Geri Ödeme) ve %8 3 yıl kira garantisi mevcuttur. 

Denize 200 metre yürüme mesafesindedir. Projemizde 1+0, 1+1, 2+1,3+1 daire seçeneklerimiz ve 2+1, 3+1 villalarımız bulunuyor.

Daha fazla bilgi almak için
Success Icon - Exen Invest
Mesajınız kaydedildi! Size 48 saat içinde dönüş yapılacaktır.
Oops! Bazı şeyler ters gitti

Proje özellikleri

Aqua Klüp
Açık Yüzme Havuzu
Spor ve Fitness Merkezi
Açık/ Kapalı Spor Alanları
Büyük Santranç Oyun Alanı
Restoran ve Barlar
Barbekü Alanı
Su Sporları
Süper market
Otopark

Daha fazla bilgi almak için