Denize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir KonumdaDenize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir KonumdaDenize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir KonumdaDenize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir KonumdaDenize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir KonumdaDenize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir KonumdaDenize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir KonumdaDenize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir KonumdaDenize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir KonumdaDenize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir Konumda
Bafra

Denize Sıfır Akdeniz’in Muhteşem Manzarasına Sahip Eşsiz Bir Konumda

DENIZE SIFIR AKDENIZ’İN MUHTEŞEM MANZARASINA SAHİP EŞSİZ BİR KONUMDA

Projemiz Bafra Bölgesindedir. Denize sıfır otel konseptli projemizde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 lüks daireler ve çatı katlarından oluşmaktadır.

Her dairenin yerleşimi, konforu çağdaş yaşamla harmanlamaktadır. En iyi malzemelerle inşaa edilmiştir. Konforlu, şık ve kullanışlı bir yaşam ortamı sağlamak için en iyi nitelikleri bir araya getirmektedir.

PLAJ ÖZELLiKLERİ

Şezlonglar, şemsiyeler, pergolalar Sunset Bar’lı iskele ve geniş aile kabinleri ile kumlu plajımız en iyilerden biridir. Palm Oasis’te sessiz bir şekilde dinlenmek için ağaçların arasına gerilmiş hamaklar vardır. Su sporları merkezinde balık tutma, Jet-ski, kano, şnorkelli yüzme, paddle board, deniz bisikleti, ringo gezintisi ve banana botu gibi tekne gezileri düzenlenmektedir. Talep üzerine dalış ve yoga seansları sağlanmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için
Success Icon - Exen Invest
Mesajınız kaydedildi! Size 48 saat içinde dönüş yapılacaktır.
Oops! Bazı şeyler ters gitti

Proje özellikleri

Geniş bahçe
Özel plaj
7/24 Güvenlik
Yüzme Havuzu
Restoran
Havuz ve
Sahil bar
Su kaydırakları
Masaj merkezi
Spor salonu
Saun & SPA

Daha fazla bilgi almak için