projeler

Girne Konut Projeleri

Kıbrıs Girne Konut Projeleri

Kıbrıs Girne konut projeleri, son derece cazip yatırım avantajlarına sahiptir. Son dönemde tüm dünyada gayrimenkul projelerinin yükselen değeri Kıbrıs’ta, birçok cazip yatırım avantajı bulunmaktadır. Altyapı, turizm ve eğitim olanakları açısından da gelişen Kıbrıs, yabancı yatırımcılar arasında da popüler bir lokasyon haline gelmiştir. 

Artan öğrenci nüfusu, adanın ekonomik gelişimini hızlandırırken hayata geçirilen konut projeleri ile emlak piyasası da canlanmıştır. Düşük maliyetler ve kısa sürede getiri sağlaması nedeniyle dikkat çeken ada, lüks yaşam standardı vadediyor olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Devasa konaklama tesisleri, muhteşem plajları ve eğlence mekânları, Kıbrıs’ta yatırım yapmanın yanı sıra, lüks ve keyifli bir yaşam da vadetmektedir.

KKTC Girne'de Uygun Fiyatlı Konut Projeleri

KKTC Girne’de uygun fiyatlı konut projeleri, gayrimenkul yatırımı için oldukça cazip bir fırsattır. Kıbrıs’ın hemen her bölgesinde olduğu gibi Girne’de de birçok farklı konut projesi bulunmaktadır. Akdeniz’in incisi Kıbrıs’ta kısa vadede getiri olanağıyla sunulan uygun fiyatlı konut projeleri ile riskleri minimize ederek maksimum verim elde ettiğiniz yatırımlar yapmak mümkündür.

Ayrıca, Kıbrıs’ta yapacağınız yatırımlar döviz üzerinden gerçekleşmektedir. Dolayısıyla, alım-satım işlemlerinde kur farkı nedeniyle oluşabilecek muhtemel kayıpların da önüne geçmek mümkündür. Bunların yanı sıra Kıbrıs, amortisman bakımından da Dünya’nın en özel lokasyonlarından biridir. Birçok Avrupa ve Akdeniz ülkesinde gayrimenkul yatırımlarının fiyatını amorti edebilmesi için yaklaşık 20-30 yıl gerekmektedir. KKTC satılık daire projeleri ise 12-15 yıl içerisinde amortisman olanağı sunar. 

Yatırımlar hızla geri döndüğü gibi aynı zamanda adada gayrimenkul satış işlemleri de son derece kolaydır. Yasal prosedürler ve bürokratik işlemleri kolaylıkla tamamlanabilir. Bu şekilde, yatırımınızı arzu ettiğiniz her an, hızlıca satışa çıkararak değerlendirmeniz mümkündür. 

Üstelik son dönemde tüm dünyada emlak ve gayrimenkul yatırımının merkezi haline dönüşen Kıbrıs, yabancı yatırımcı talebi açısından da cazip avantajlar sunar. Altyapı ve tesisleşme açısından her geçen gün gelişen ada, yüksek düzeyde ilgi görmektedir. Bu duruma bağlı olarak Kıbrıs’ta satılık daire ve satılık arsa projeleri, her geçen gün değerine değer katmaktadır. 

Türkiye konut projeleri gibi Kıbrıs’ta da farkı lokasyonlar üzerinden tercihte bulunmak mümkündür. Geniş yelpazedeki gayrimenkul yatırım seçeneklerine ev sahipliği yapan ada, kira getirisi açısından da yatırımcılara cazip fırsatlar sunmaktadır. Dört mevsim turistik talep gören ada, kira garantisi açısından da önemli avantajlara sahiptir. 

Tüm bunların yanı sıra Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı yapmak, fiyat açısından da oldukça avantajlıdır. Avrupa ve diğer Akdeniz ülkelerine göre %50 daha az sermaye ile yaptığınız Kıbrıs’taki konut projeleri, hızla değerlenmektedir. Dolayısıyla Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı yapmak, düşük riskle, kısa vadede üst düzey getiri elde etmenizi sağlayacaktır. 

Girne'de Hayalinizdeki Yaşam İçin Konut Projeleri

Girne’de konut projeleri, hayalinizdeki yaşama açılan kapı niteliğindedir. Dünya standartlarında hazırlanan konut projeleri, ada yaşamından izler taşımanın yanı sıra üst düzey bir yaşam kalitesi vadeder. Hemen her türden yaşam standardına cevap verebilecek Girne konut projeleri, yatırım fırsatının yanı sıra konforlu ve lüks bir yaşam vadetmektedir. 

Girne’de konut yatırımı yapmak, bahsedilen tüm bu durumların yanı sıra daha pek çok avantaj sunmaktadır. KKTC satılık daire yatırımlarının vadettiği avantajlar genel olarak şu şekilde özetlenebilir: 

  • Tüm dünyadan ilgi gören eşsiz bir lokasyonda yatırım yapabilme imkânı, 
  • Her geçen gün değerlenen gelişmiş konut projeleri,
  • Turizm faaliyetlerine paralel olarak artan kiralama talebi,
  • Döviz ile yapılan alım-satım işlemleri,
  • Oldukça basit yasal prosedürler ve bürokratik işlemler ile yatırımcının işinin kolaylaştırılması,
  • KKTC’de oturma izni ı elde edebilme fırsatı, 
  • Oldukça avantajlı ve düşük maliyetli yatırım imkânı, 
  • Kısa sürede amortisman olanağı,

Tüm bu avantajların yanı sıra KKTC, her geçen gün yeni yatırım olanaklarıyla gelişmektedir. Gerek özel sektör gerekse devlet desteğiyle turizm başkenti haline dönüşen ada, nüfusu 350.000 olmasına karşın her yıl 1 milyon turist tarafından ziyaret edilmektedir. 

Girne'de Konut Yatırımı İçin Exen Invest

Girne’de konut yatırımı yapmak istiyorsanız mutlaka uzman desteğine başvurmanız gerekir. Exen Invest, Kıbrıs ve Türkiye’de gayrimenkul yatırımlarınızı en doğru ve sağlıklı şekilde yönetebilmeniz adına hizmet sağlamaktadır. Exen Invest’ın profesyonel ve deneyimli ekibi sizin için riskleri değerlendirir, taleplerinize ve isteklerine uygun gayrimenkul çözümlerini bularak, kısa vadede yüksek düzeyde kazanç elde edebilmeniz adına alternatifleri tercihinize sunar ve bütçenize uygun bir yol haritası hazırlar. Konuyla ilgili tüm soru ve profesyonel danışmanlık hizmeti talepleriniz için Exen Invest ile iletişime geçebilirsiniz.