projeler

Kıbrıs Projeleri

Kuzey Kıbrıs, gün geçtikçe çeşitlenen turistik aktivite ve konutları, Avrupa standardında eğitim veren üniversiteleri, yıl boyu Akdeniz ikliminin yumuşak havasına sahip olması gibi çeşitli faktörlerden dolayı son yıllarda yerli ve yabancı birçok kişinin gözdesi haline gelmiş olan bir bölgedir. 

Hem sessiz ve huzurlu bir hayat sunan deniz kenarı ve dağ yerleşimleri hem de eğlence hayatından uzak kalmayan merkezi yapılanmaları sayesinde pek çok kişinin ilgisini üstüne çekmekte ve yıl boyunca turist ziyaretine ev sahipliği yapmaktadır. 

Konut fiyatlarının diğer Avrupa ülkelerine nazaran daha uygun fiyatlı olması, öğrencilerin ve yaşamına huzurlu bir ada ülkesinde devam etmek isteyen diğer kişilerin öncelikli yerleri arasında yer almasına neden olmuştur. 

Son yıllarda iyice hareketlenen Kıbrıs emlak piyasası, artan konut ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır ve bu nedenle pek çok yeni gayrimenkul yapımına, arsa alım-satım işlemlerine ve çeşitli projelerin inşaatına başlanmıştır. 

Kıbrıs’ta her kullanım amacına uygun birçok satılık arsa ve satılık konut bulunmaktadır. İstediğiniz ister deniz kenarına kurulmuş, alıcısına lüks yaşam sağlayacak gösterişli bir villa, ister şehir merkezinde daha uygun fiyatlı bir daire olsun, Kıbrıs emlak sektöründe ihtiyacınıza yönelik bir konut mutlaka bulunacaktır.

Kıbrıs konut projelerinin gün geçtikçe değerlenmesi ve insanlar tarafından daha çok ilgi görmesi nedeniyle adadan yatırım amaçlı bir arsa ya da gayrimenkul alma fikri yatırımcılar için cazip bir seçenek haline gelmiştir.

KKTC'de Uygun Fiyatlı Projeler

Son yıllarda hareketlenen emlak piyasası ve arsa alım satımlarının, gayrimenkul kiralama işlemlerinin yükselişe geçmesi sebebiyle yeni Kıbrıs projeleri gün yüzüne çıkmıştır. Turizm, eğlence, konaklama ya da eğitim gibi birden çok alana yönelik olabilecek birbirinden farklı bu projeler, artan konut ve alan ihtiyacına cevap niteliğinde olup aynı zamanda Kıbrıs’ta bir taşınmaz ya da arsa satın alarak geleceğe yönelik yatırım yapmak isteyen kişilerin isteklerini de karşılamaktadır. 

Sayısı her geçen gün artan bu projelerde, her bütçeye ve ihtiyaca uygun seçenekler bulunmaktadır. İsteğiniz kendi gayrimenkulünüzün kirasını ödeyerek sonunda bir daire sahibi olmak ya da alanı yatırım amaçlı kullanmak için projeye dahil olmak olabilir, veya yalnızca tatil amaçlı ziyaret edeceğiniz bir evin sahibi olmak istiyor olabilirsiniz. Kıbrıs konut projelerinde, dileğiniz ne olursa olsun ihtiyacınıza yönelik en donanımlı ve uygun seçenekleri bulabilmek mümkündür.

Kıbrıs'ta Hayalinizdeki Yaşam İçin Projeler

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, birbirinden farklı birçok gözde ilçeye ev sahipliği yapmaktadır. Artan turist ve yerli nüfus sayısından dolayı bu ilçelerde kentleşme hızla ilerlemekte, yeni konutlar, eğlence ve eğitim merkezleri inşa edilmekte ve bahsi geçen alanlar gittikçe daha fazla değer kazanmaktadır. 

Hem öğrenci nüfusunun çokluğu, hem de turist sayısının yılın her döneminde fazla olması sebebiyle Girne başta olmak üzere İskele, Bafra gibi yerleşim bölgelerinde yeni konut projeleri ortaya çıkmıştır. 

Kıbrıs konut projeleri oldukça çeşitlidir. Kendi borcunu kira getirisi ile ödeyen ve istediğiniz zaman tatil, istediğiniz zaman kazanç imkanıyla kullanılabilecek olan avantajlı projeler, 5 yıldızlı otel ve casinolu konut projeleri, denize karşı ya da orman manzaralı bir konumda inşa edilmiş gayrimenkul projeleri, 3 yıl %8 kira garantisi bulunan otel konseptli projeler gibi farklı ihtiyaçlara hizmet eden birçok proje çeşidi bulunmaktadır. 

Konsept projelerin etaplarında yüzlerce konut seçeneği mevcuttur. İsteğinizin ve hangi amaçla projeye katılacağınızın ne olduğuna karar verdikten sonra, Kıbrıs projelerimiz bölümünden ilgili projeleri inceleyebilir ve konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs'ta Yatırım İçin Exen Invest

Yıllardır yatırımcıların en doğru emlak çeşitlerine yatırım yapmasını sağlayan ve satılık daire, satılık arsa sahibi olmak isteyen, alım-satım, kiralama gibi işlemleri güvenli bir profesyonel danışmanlık eşliğinde gerçekleştirmek isteyen tüm bireylere yardımcı olan Exen Invest, Kıbrıs projeleri konusunda her zaman yanınızdadır. 

Sektör hakkında engin bilgi birikimine sahip olan ve alanda yılların birikmiş tecrübesi ile hareket eden profesyonel ekibimiz, aklınıza takılan her soruyu cevaplandırmak ve sizi en doğru satın alım ve yatırım seçeneğine yönlendirmek için hazırdır. 

Sitemizin ilgili bölümlerini ve ilanı açık olan çeşitli projeleri inceleyebilir, daha detaylı bilgi sahibi olmak için en kısa süre içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.