Girne Satılık Daire

Girne Satılık Daire Fiyatları

Kıbrıs Girne Satılık Daire

Kıbrıs Girne’deki satılık daireler, yatırım ya da barınma ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla değerlendirilebilecek kıymetli seçeneklerdendir. Tüm dünyada gayrimenkul yatırımının göz bebeği olarak kabul edilen Kıbrıs, oldukça etkileyici yatırım fırsatları ile doludur. Kıbrıs,

 • Bölgenin özel stratejik konumu ve her geçen gün gelişiyor olması,
 • Uzun turizm sezonu,
 • Yabancı yatırımcıların yoğun ilgisi,
 • Düşük maliyetli yatırım imkanı,
 • Lüks yaşam konseptine uygun, deniz kenarı ev projelerinin varlığı,
 • Kısa vadede yüksek düzeyli getiri vadeden çeşitli konut projelerinin varlığı,
 • Oturma izni almanın kolaylığı,

gibi sebeplerle son derece verimli bir lokasyondur.

Girne'de Uygun Fiyatlı Satılık Daireler

Girne’de uygun fiyatlı satılık daireler, yatırımcılar için oldukça cazip bir fırsat olmasının yanı sıra özel bir yaşam arzusunda olanlara da eşsiz olanaklar sunar. Her geçen gün gelişerek büyüyen Kıbrıs, tüm dünyanın ilgi odağı haline dönüşmüştür. Bu çerçevede, altyapı ve turizm yatırımlarının yanı sıra eğitim alanında da önemli yatırımlar yapılmaktadır. 

Özellikle akademik alanda eğitim veren kurumların sayısının artmasıyla birlikte Kıbrıs’ta öğrenci nüfusu artmıştır. Dolayısıyla, Kıbrıs Girne’deki satılık dairelerin, kira garantisi açısından da oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. 

Dünyanın hemen her noktasında gayrimenkul yatırımlarının amortisman süresi 20 ile 30 yıl arasındadır. Bazı lokasyonlarda bu süre 40-50 yıla çıkabilir. Buna karşın, Kıbrıs’taki gayrimenkul projeleri 8 ile 12 yıl gibi kısa bir sürede amortisman olanağı vadetmektedir.

Kıbrıs’ta yatırım yapmanın bir diğer avantajı ise alım-satım işlemlerinin dolar üzerinden gerçekleştiriliyor olmasıdır. Bu doğrultuda yatırımınız dolar üzerinden satışa sunulur ve kur farkına bağlı olarak değer kaybı oluşmaz. 

Girne'de Yatırım İçin Satılık Daireler

Girne’de yatırım için satılık daireler, dünyanın farklı lokasyonlarına göre çok daha avantajlıdır. Avrupa ve Akdeniz ülkelerine göre Kıbrıs’ta daire yatırımı yapmak, %40 ile %50 oranında çok daha düşük sermaye gerektirir. Üstelik KKTC, oturma izni açısından da diğer Avrupa ve Akdeniz ülkelerine göre bürokratik işlemlerde büyük avantajlar sağlar. 

KKTC’de 125 bin euro ve üzerinde bir gayrimenkul yatırımı yaparak vatandaşlık hakkı elde etmeniz mümkündür. Bu tarz bir yatırım, 3 yıllığına KKTC vatandaşı olmanızı sağlar. Daha sonra ise vatandaşlığınızı 2’şer yıl aralarla tekrardan uzatmanız olanaklıdır. Belli bir sürenin ardından daimi olarak Kıbrıs’ta oturma izni elde edebilirsiniz. 

Girne’de yatırım için satılık daireler birçok açıdan cazip fırsatlar ve avantajlarla doludur. Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı yapmanın avantajları genel hatlarıyla şu şekilde özetlenebilir: 

 • Her geçen gün artan öğrenci nüfusu sayesinde gelişmiş bir bölge, 
 • Dünyanın farklı noktalarından yabancı yatırımcıların göz bebeği eşsiz bir lokasyon, 
 • Turizm olanaklarıyla dolu sıra dışı bir ada yaşamı,
 • Döviz ile gayrimenkul satın alabilme imkanı, 
 • Her geçen gün artan gayrimenkul değerleri ile minimal riskle yatırım yapabilme,
 • Avrupa ve Akdeniz ülkelerine göre çok daha düşük maliyetler, 
 • Kısa sürede kazandıran yatırımlar, 
 • Oturma izninde kolaylıklar,

Tüm bunların yanı sıra Kıbrıs’ta satılık daire ve satılık arsa yatırımlarını gerçekleştirmek de son derece kolaydır. Diğer birçok ülkeye göre bürokratik işlemler çok daha basit şekilde tamamlanabilir. Bir avukata ilgili alanda vekalet vermek, tüm yatırım sürecini yönetmek adına yeterlidir. 

KKTC Girne'de Satılık Daire İçin Exen Invest

KKTC Girne’de satılık daireler, arzu ettiğiniz en riskli yatırımı yüksek getiri olanaklarıyla yapabilme fırsatı sunmaktadır. Geniş yelpazeli proje çeşitliliği, her bütçeye hitap eden yatırım çözümleri ve gelişen altyapısıyla Kıbrıs’ta gayrimenkul yatırımı yapmak her açıdan avantajlıdır. Aynı zamanda Kıbrıs, yaşam standartları açısından da eşsiz bir lokasyondur. Yatırımın yanı sıra KKTC Girne’deki satılık daireler; aileniz ve çocuklarınızla yüksek standartta yaşam sürmek için de uygundur. 

Türkiye konut projeleri ile yatırımcılara cazip fırsatlar vadeden Exen Invest, KKTC satılık daire çözümleri sunmaktadır. Konut projeleri, satılık daireler, arsalar başta olmak üzere Exen Invest, her türden gayrimenkul yatırımında profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Alanında uzman ekibi ve yatırım danışmanlarıyla Exen Invest, her türlü yatırım fırsatını en efektif şekilde değerlendirmeniz adına çalışıyor. 

Emlak yatırımında doğru yönlendirmeler, bütçenize en uygun çözümler, farklı proje ve yatırım olanakları ile Exen Invest, gayrimenkul yatırımınızda en az riskli almanızı sağlayacaktır. Exen Invest’ın profesyonel ve deneyimli ekibi sizin için riskleri değerlendirir, taleplerinize ve isteklerine uygun gayrimenkul çözümlerini bularak, kısa vadede yüksek düzeyde kazanç elde edebilmeniz adına alternatifleri tercihinize sunar.